KONST / Litografier / Färglitografi 13005013
nr 1300 5013
Ulrik Samuelson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, "Näthimmelsperspektiv". Signerad, numrerad 108/360. Ca 33x50 cm
Ulrik Samuelson, svensk skulptör, målare och professor född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:11:51
9/1 10:37:34
250 kr
13/1 18:36:07
Ulrik Samuelson
Läs mer om Ulrik Samuelson